"... kierujemy się na ogół tą maksymką, moc radości wzmacniać smutku odrobinką..." Jeremi Przybora

czwartek, 22 sierpnia 2013

Do serca przytul psa, weź na kolana kota...

czyli przyłącz się działaniem lub zakupem... A każda z owych opcji na pewno oznacza przyłączenie się sercem! do pomocy dla czworonożnych przyjemniaczków, których życie dotąd nie było takie przyjemne...Pełnia Lata w Domu Tymianka ogłasza o tu {KLIK} otwarcie kramiku bardzo rękodzielniczego pod nazwą Stragan Dla Tymianków {KLIK}, z którego całość "wyzarobkowanych" pieniędzy zasilać będzie Tymiankową Fundację, która dba bardzo chwalebnie o naszych czworonożnych obywateli:-) 

Choć nie jestem uprawniona, ani też uprawomocniona, to jednak...

Serdecznie zapraszam 
wszystkie
 Rękodzielnicze Istoty Wielkiego Serca 
do zdziałania czegoś do sprzedaży i wyłożenia na półce Straganu Dla Tymianków (która działa na zasadzie okołoblogowych pchlich targów, a wszystkie wiadomości i instrukcje na jednym lub drugim blogu). 

Istoty Wielkiego Serca z Brakiem Czasu lub Brakiem Pewności w Swoje Talenty 
zapraszam 
do poszperania na półkach tymiankowego straganu i połączenia przyjemnego z... przyjemnym, a więc wybrania czegoś ładnego dla siebie i wspomożenia towarzystwa zamieszkującego tymiankowe okolice. 

Stragan, jak dojrzałam, powoli się zapełnia, a i co najmniej kilka kolejnych osób zgłosiło się do dalszego zapełniania półek swymi wytworami, działaniami, pięknościami. Przyłączam się na razie chęcią, a za jakiś tydzień także i uczynkiem:-) Potrzebuję nieco czasu na działanie, stąd też ów, co najmniej, tydzień, ale na pewno na półkę wyłożę jakąś moją chałturkę. Na pewno!

Bardzo polecam Waszej uwadze Stragan Dla Tymianków! Zbliżają się Święta... Tak, tak, wiem... niedawno mówiłam o zbliżającej się jesieni, a już ogłaszam nadejście Świąt:-) Ale co tam! A więc zbliżają się Święta i można by już na przykład jakiś prezent nabyć:-) 

Pozdrawiam ciepło i serdecznie:-) 
Edyta z Kubkiem Kawy

3 komentarze:

 1. Szczytny cel zwierzakom trzeba pomaga , bo im samym trudno , a to nasi przyjaciele :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie cudne !!!!!!
  widząc je nie da rady :-))) idę pomóc :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Edyta, mam cos dla Ciebie : http://galeriapapieru.blogspot.it/2013/08/napisz-bajke-razem-z-nami.html
  dawaj :)

  OdpowiedzUsuń